تعویق زمان برگزاری جشنواره موج

ابراهیم حصاری دبیر جشنواره موج با اعلام این خبر عنوان کرد با توجه به تاکید مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد کیش، مبنی بر برگزاری هر چه بهتر رویدادهای فرهنگی و هنری؛ و همچنین با در نظر گرفتن کثرت اثار رسیده و نیز حصول به کیفیت و نتیجه بهتر، با تعویق اوایل شهریورماه برای برگزاری این جشنواره در نظر گرفته شده است.

فیلمهای جشنواره موج بر کرانه کیش اکران خواهد شد

به گزارش روابط عمومی جشنواره ، 'ابراهیم حصاری: سه شنبه در نشست هیئت اجرایی سومین جشنواره 'فیلم و فیلمنامه کوتاه ' موج' در کیش افزود: این حشنواره در ساحل دریا برگزار خواهد شد و منحصرا تنها جشنواره ای است که طی سی سال گذشته در چنین فضایی برگزار می شود .

تمدید مهلت ثبت نام جشنواره فیلم کوتاه موج

به گزارش روابط عمومی جشنواره ، مجیدرضا مصطفوی مدیر اجرایی سومین جشنواره سراسری فیلم کوتاه «موج» درباره فرصت ثبت نام در این جشنواره گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر فیلمسازان و فیلمنامه‌نویسان و به پیشنهاد شورای سیاستگذاری، تیم اجرایی جشنواره و موافقت دبیر این رویداد، تصمیم بر تمدید مهلت ثبت‌نام تا پایان وقت اداری ۱۵ دی گرفته شد.

سومین جشنواره‌ی فیلم موج کیش، متفاوت‌تر از گذشته برگزار خواهد شد

ابراهیم حصاری دبیر سومین جشنواره فیلم موج کیش با اعلام این مطلب افزود: جزیره‌ی کیش این قابلیت را دارد که به کانون توجه اهالی فرهنگ و هنر کشور تبدیل شود و رویدادهای فرهنگی و هنری اخیر، دلیلی بر این ادعا است.

مدیر اجرایی سومین جشنواره‌ی فیلم موج کیش حکم گرفت

به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره‌ی سراسری فیلم کوتاه موج، امروز «ابراهیم حصاری» دبیر جشنواره، طی حکمی «مجیدرضا مصطفوی» را به سمت مدیر اجرایی سومین دوره‌ی جشنواره‌ی ملی فیلم موج منصوب کرد.